כתבות

עמותה שהיא דרך חיים

20/03/2013, ט' ניסן תשע"ג

חסדי אבות פועלת במהלך כל ימות השנה לקידומם של הפרויקטים הבאים: חלוקת סלי מזון, מתנות לאביונים בפורים, קמחא דפסחא טרם חג הפסח, תיקים וציוד לבית הספר, סיוע ליולדת, שוברים לבגדים ונעלים, מועדוניות לטובת בני הנוער והמבוגרים, תמיכה בחיילינו בגזרת חברון ובאיזור יהודה, סבסוד טיפולי שיניים, הפעלת מרכז תורני 'נר דוד', סיוע לעולים חדשים, סיוע לחתנים וכלות ופרויקט 'יקב כינור דוד'- שמטרתו היא שיקום בני נוער בסיכון.

שבתון לכתבה המלאה
יין ישן בקנקן חדש

16/08/2012, כ"ח אב תשע"ב

ביקב הבוטיק של האחים דוד וצבי אדרעי מייצרים יין משובח, אבל המטרה החשובה יותר היא הענקת סביבה תומכת לבני נוער שנפלטו ממסגרות חינוכיות וחוזרים אל המסלול. דרך העבודה ביקב ביחד עם משימות שיגרתיות של תמיכה במשפחות במצוקה כלכלית, ביולדות ובחולים, עמותת החסד 'חסדי אבות' בניהולם של האחים אדרעי מטפלת באהבה ובלב פתוח במצוקותיהם האישיות והרוחניות של בני הנוער.

בשבע אתנחתא לכתבה המלאה
חסדי אבות - עמותה שהיא דרך חיים

03/04/2012, י"א ניסן תשע"ב

ראש העמותה הרב המרן דב ליאור מציין כי- "העמותה פועלת בכפיפה אחת עם עקרונות שעליה מושתת תורתינו הקדושה. כשם שאברהם אבינו הרבה בגמילות חסדים, כך גם אנחנו. כל שכן, שאנו מתגוררים בעיר האבות מעוניינים להמשיך במסורת זו שהיא כבר דרך חיינו והאמת שלנו".

יניב נווה לכתבה המלאה